Kısaca

Hakkımızda

1998 yılında çıktığımızda bu yolda, 24 yıllık sektör tecrübesi kazandık. Halen internette gördüğünüz bir çok veri kurtarma firmasına hizmet veriyoruz. Onların yapamadıklarını en son çare olarak biz bakıyoruz.

3500

Mutlu Müşteri

255.000

Donör Disk

24 Yıllık

Tecrübe

24 Yıllık Tecrübe

Veri Kutarma Sektörü Lideri

küçücük bir umut varsa, biz de varız” diyerek yola çıktık. 24 Yıllık tecrübe, birikim kazanmış bir ekibe sahibiz. Her türlü hard disk ile (SATA,SCSI,IDE, Fiber Disk) USB Flash belle, RAID, SAN, NAS, SSD gibi diskler üzerinden veri kurtarma yaptık. Sayısız tecrübemiz sayesinden ilk zamanlarda kuşkuyla yaklaşan herkese gerekli desteği verdikten sonra artık süreklilik kazandık. Biz işimizi en iyi yapmaya çalışan bir ekibiz. Bu alanda var olan, teknolojinin getirdiği her türlü yeniliği şirketimize entegre ediyoruz.

Veri kurtarma için gerekli olan temiz oda (cleanroom) teknolojisini Türkiye’de ilklerinde yer alıyoruz. Temiz oda sayesinden, disklerin tozsuz bir ortamda açılmasını sağlayarak, verileri daha uygun maliyetlerle ve daha hızlı bir şekilde kurtarabilme kabiliyeti kazandırdık. Aynı zamanda çok önemli disklerin yurt dışına çıkmasını engel olarak, bunu Türkiye’de yaparak, dışa bağımlılığımızı azalttık. Türkiye’nin bir çok yerine, bir çok sektöre hizmet verdik. Adalet bakanlığı gibi kamu kuruluşlarına da hizmet verirken, savunma sanayi gibi hassas sektörlere kadar indik. Bunu sizlerin tavsiyeleri üzerine gerçekleştirdik.

Bizler sadece başardığımız işlerden ücret alıyoruz. Diskinizi kurtarmadan önce, analiz yapıp ödeyeceğiniz ücreti önceden bildiriyoruz. Eğer ki fiyat yada verilerinize ulaşmak mümkün değilse ücret ödemenize gerek yok. Bu alanda Türkiye’deki ve Avrupa’daki en başarı oranları arasındayız.

Bizi tercih ediyorlar Çünkü…

Neden NAS VERİ KUTARMA ?

Türkiye’de bir çok büyük firmaların, holdinglerin, kamu kurumların bizleri tercih etmesinin en büyük nedenlerini sıralarsak:

  • Profesyonel Hizmet
  • %100 Veri Gizliliği
  • Yüksek Başarı Oranı
  • Analiz ve veri teslimin hızlı olması
  • Tecrübeli kadro
  • Temiz oda (cleanroom)

Wester Digital, Seagate, IBM, Fujistu, Toshiba, Samsung, Dell gibi bir çok markanın disk kurtarmasını yapmaktayız. Bizler bu işten el ettiğimiz gelirin büyük bir kısmını yine teknolojiye yatırım yapıyoruz. Kendimizi sürekli olarak geliştirmeye devam ediyoruz.

Veri kaybınız olduğunuzda, panik yapmadan ve kesinlikle kendiniz açmaya çalışmadan, direkt olarak bize yollayın. Ücretsiz analiz edip size çözüm sunalım. Bir harddisk bozulduğunda ne kadar az elektrik alırsa, kurtarılma ihtimali o kadar yüksek olur. Bugüne kadar olduğu gibi binlerce müşterimiz, özel donanım ve yazılım gerektiren bu işlere, bizi tercih ederek iş sürekliliğinde en az kayıp ile işlerine devam etti.

Umarız ki hiçbir zamanda veri kaybı yaşamazsınız. Ancak bir gün veri kaybınız olursa ilk bize başvurarak, iş birliği yapalım.